Kpop Grubu BTS, "Friends" Dizisinde Rol Alacak

Koreli Kpop erkek grubu BTS, yavaş yavaş dizilere ve ekranlara göz kırpmaya başlıyor. Koreli K-Pop grubu BTS, 17 yıldır ilk kez “Friends” (1994-2006) kadrosunu bir araya getiren bir etkinlik bölümü olan “Friends: The Reunion” da konuk oyuncu olarak yer alacak.

Friend dizisi bir defaya mahsus özel programıyla 15’ten fazla ünlüyü konuk olarak katılacak. Tek seferlik özel etkinlik için 15’ten fazla ünlü konuk kamera karşısına geçecek. Konuk listesinde BTS ile birlikte Justin Bieber, Lady Gaga, David Beckham ve James Corden da yer alıyor.

Belirli ayrıntılar mevcut olmasa da, medya özel bölümün “senaryosuz” olacağını ve bir talk-show şeklinde olacağını bildirdi.

“Friends” Güney Kore’de, özellikle dizi izleyerek İngilizce öğrenenler ve ingilizcesini geliştirenler arasında popüler popüler bir diziydi. BTS üyesi RM, diziyi İngilizce öğrenmek için izlediğini söylemişti.

bts mcdonalds menü
BTS McDonalds Menü

Dizinin özel bölümü 27 mayısta gösterimde olacak.

McDonald’s BTS Menüsü

McDonald’s 50’ye yakın ülkede BTS yemeği yayınlayacak. McDonald’s, bu ay dünya çapında mağazalarda olacak yeni bir ünlü yemeği için popüler Koreli grup BTS ile birlikte çalışacağını duyurdu.

 

BTS menüsü, McDonald’s’ın Güney Kore biriminin popüler tariflerinden ilham alan 10 Tavuk McNuggets, orta boy patates kızartması, orta kola ve Sweet Chili ve Cajun daldırma soslarından oluşuyor. ABD, Kanada, Güney Kore, Hindistan ve Meksika dahil olmak üzere toplam 49 ülkede satışı başlayacak.

 

 

BTS Mcdonald’s Korece T-shirt

 

Kore alfabesi Hangeul, bu aydan itibaren McDonald’s’ta dünya çapındaki satış noktalarında görülecektir. Fast food restoran zinciri McDonald’s, 26 Mayıs’ta yeni bir ünlü yemeği yayınlamak için BTS ile iş birliği yapıyor. Yemek bir ay boyunca toplam 49 ülkede satılacak. Bu süre zarfında çalışanlar, işbirliğine uygun olarak Hangeul tasarımlarıyla bir üniforma giyecekler.